3 günlük Bahar diyeti

3 günlük
3 günlük

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte kış aylarında alınan kiloların hızlı bir şekilde verilmesini sağlamak için 3 günlük diyet programını uygulayabilirsiniz.

Hedef:  3 günde 2 kilo.
Günlük kalori: 1300 Kcal
3 günden fazla uygulamamanız gereken bu diyet, kendini uzun süre sıkmak istemeyenler için düşünülmüş. Haftasonu gideceğiniz toplantıda pantolon ya da eteğinize sığmak gibi kısa süreli bir hedefiniz varsa, hemen bu diyeti uygulamaya başlayın

3 günlük diyetin menüleri:

3 gün boyunca

Sabah : Uyanınca Aç karnına sıcak limonlu su Kahvaltıda  Bir tabak yoğurt, 200 ml yağsız  süt ya da 100 gram yağsız beyaz peynir (kaşar peyniri tüketilmemelidir) veya 1 yumurta. 1 adet meyve (meyve suyu olmamalı), şekersiz sıcak içecek.
Öğle : 150 gram et ya da 250 gram balık, 200 gr sebze (yeşil salata, domates, havuç, salatalık, hindiba, karnıbahar ya da sebze yemeği) Az miktarda zeytin yağı ile beraber.
Akşam : 150 gr et ya da 200 gr balık.(200 gr buğulama balık, 1 küçük kutu ton balığı ya da 3-4 parça somon füme) 200 gr sebze (mantar, şalgam kökü, kereviz, yeşil ya da kırmızı biber, kabak, ıspanak)
Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır Yani 3 gün boyunca bu yiyeceklerle besleneceksiniz dikkat etmeniz gereken önemli bir husus ise ton balığı yiyecekseniz yağını süzerek tüketmeye özen gösteriniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.