Alkol Bıraktan şifalı bitkiler

Alkol Bıraktan şifalı bitkiler

Alkol bağımlılığı günümüzde fazlaca görülen hem topluma hem kişinin kendisine ve karaciğerine oldukca fazla ziyanı olan bir baglımlılık türüdür. fazla alkol tüketimi ile birlikte alkolden kurtulmak için devlet kontrolünde bulunan hastahaneler mevcuttur.  alkol bağımlılığı Siroz olarak adlandırdığımız hastalığa sebep olurken siroz da öldürücü bir hastalıktır.Alkol bağımlığı tedavisi için alkol bıraktıran şifalı bitkiler şu şekildedir.

Alkol Bıraktan şifalı bitkiler
Alkol Bıraktan şifalı bitkiler

Alkol Bıraktan doğal bitkiler ile alkol bağımlılığı taihe karışıyor

Prof. Dr. Saraçoğlu  alkolden uzaklaşmak alkolu bırakmak isteyenler için Alkol Bıraktan şifalı bitkiler den olan  asma yaprağı kürünü ihtiyacı olan izleyicilerle paylaştı

Asma yaprağı kürü alkolizm tedavisinde, alkolün zararlarını azaltmada etkili, alkolü terk ettirici olarak etkilidir, bununla birlikte akciğer kanserine karşı da faydalıdır.

Alkol Bıraktan şifalı bitkiler arasında bulunan asma yaprağı kürü

12-13 tane taze  asma yaprağını 1 su bardağı kaynamış sıcak suya koyarak 5-6 dakika kaynattıktan sonrasında ılıması için bir kenara bırakın. Ilık olarak süzdükten sonra  için.(her gün taze olarak hazırlanmalıdır) Bu uygulamayı haftada 2-Üç kez tekrarlayın.

Bu kürü tatbik eden kişide alkole karşı tiksinti meydana getirecek ve kişinin alkolü kolay bırakmasına destek olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.